Dorabianie kluczy

Firma BHPerfekt oferuje usługi w zakresie dorabiania kluczy do wszelkiego rodzaju zamków w tym kluczyków samochodowych. Tego typu usługi wymagają nie tylko odpowiednich maszyn, lecz również wiedzy w zakresie dodatkowych zabezpieczeń, które producenci zamków wprowadzają do swoich produktów. Do takich zabezpieczeń możemy zaliczyć imobilajzery w samochodach.

Dorabiamy klucze różnego typu:

Dorabianie kluczy nietypowych

Najczęściej, gdy potrzebujemy dorobić klucz, idziemy po prostu do odpowiedniego punktu i od ręki otrzymujemy kopię. Nieco inaczej jednak wygląda dorabianie tych nietypowych, takich jak do zamków patentowych. W tym przypadku wzór zakodowany jest njczęściej na karcie bezpieczeństwa – wtedy sprowadzany jest dodatkowy egzemplarz prosto od producenta. W praktyce jest to kolejny oryginał, a nie kopia.

Dorabianie kluczy domowych

BHPerfect, jako firma wykonująca dorabianie kluczy domowych dysponuje maszynami kopiującymi wykonanymi w najnowszej technologii. Wykorzystywane urządzenia nie tylko nie niszczą oryginalnego klucza, ale z bardzo dużą dokładnością odwzorowują jego kształt w różnych rodzajach metali, takich jak: stal, mosiądz, znal i aluminium. Precyzja i szybkość wykonania są  argumentami, które gwarantują zadowolenie każdego z naszych klientów. Wykonane klucze są trwałe i nie zacinają się w zamku. Zachowują się identycznie jak ich oryginalne odpowiedniki i mają taką samą żywotność.

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorobienie zapasowego kluczyka do samochodu to spory kłopot dla właściciela pojazdu. Na podstawie kluczyka zapasowego można łatwo dorobić w punkcie ślusarskim (takim jak BHPerfect) nowy grot (dwustronny, jednostronny lub kątowy) za kilkadziesiąt złotych. Jednak w przypadku kluczyków z immobilizerem (który pozwala uruchomić auto tylko, gdy sygnał w kluczyku jest identyczny z tym w transponderze pojazdu) fachowiec musi dodatkowo odczytać kod elektroniczny z chipa umieszczonego w kluczyku i wgrać go do nowego, aby ten każdorazowo odblokowywał pojazd. W zakresie naszych usług posiadamy już taką opcję i serdecznie zapraszamy do naszego punktu na M.Konopnickiej 11A w Łęczycy.

Dorabiamy klucze do marek takich, jak:

  • Gerda
  • Yale
  • Wilka

Szybkość, precyzja, dobra cena

tym kierujemy się w realizacji naszych usług. Zainteresowany?