O firmie

Firma P.H.U. BH Perfect Marzena Kaczmarek została założona w 2011 jako firma sprzątająca zajmująca się robieniem porządków w mieszkaniach, domach, biurach oraz budynkach zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe. Główny nacisk został położony na usługi generalnego sprzątania po remontach, prania dywanów oraz wykładzin, mycia okien w tym również wysokich witryn sklepowych.

Wykonując swoje zadania w zakresie sprzątania, firma bazuje na profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni i to właśnie te produkty spowodowały rozszerzenie prowadzonej działalności o ich sprzedaż, a następnie rozszerzenie asortymentu o całą gamę produktów BHP. Dziś BHPerfect prowadzi własny sklep detaliczny, w którym oferuje klientom z Łęczycy i okolic profesjonalną chemię, odzież roboczą, buty do pracy w różnych branżach, odzież ochronną, odzież przeciwdeszczową, artykuły przeciwpożarowe oraz narzędzia.

W związku z dużym popytem na oferowaną odzież roboczą i zgłaszanymi przez właścicieli firm potrzebami w zakresie dopasowani odzieży do sylwetki pracowników, a także naprawami odzieży narażonej na ciężkie warunki wykonywanej pracy właścicielka BHPerfect zatrudniła doświadczone szwaczki gotowe do wykonywania usług krawieckich. Dziś to nie tylko praca z odzieżą roboczą, ale także wszelkie poprawki krawieckie, naprawa ubrań, szycie firan i zasłon, szycie pokrowców krzesła oraz poszewek na poduszki. W razie konieczności można zamówić usługę ekspresową, która jest realizowana w ciągu 24 h.

Firma BHPerfekt wciąż się rozwija i widzi na rynku łęczyckim wiele ciekawych nisz, które stara się zapełnić. Do takich nisz można zaliczyć dorabianie kluczy do wszelkiego rodzaju zamków w tym kluczyków samochodowych. Tego typu usługi wymagają nie tylko odpowiedniego sprzętu, lecz również wiedzy w zakresie dodatkowych zabezpieczeń, które producenci zamków wprowadzają do swoich produktów. Do takich zabezpieczeń możemy zaliczyć imobilajzery w samochodach. Każdy kluczyk do auta posiada specjalny chip, dzięki któremu jego właściciel jest w stanie uruchomić samochód. Pracownicy BHperfect posiadają już wiedzę na temat dorabiania zarówno samych kluczyków samochodowych, jak i programowania ww.chipów.

Działając na rynku od 10 lat, firma BHPerfect zbudowała liczną bazę stałych klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych z polski zyskała na rynku lokalnym renomę niezawodnego partnera, który jest w stanie terminowo zrealizować każde zamówienie w konkurencyjnej cenie.